521 | Krzekowo – Dworzec Główny |
521 - linia autobusowa nocna - kursująca z Krzekowa na Dworzec Główny.
Historia[]
Trasa[]
Krzekowo – Żołnierska – Szeroka – Szafera – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – Reduty Ordona – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza - Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – Plac Kościuszki – Krzywoustego – Plac Zwycięstwa – Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – Dworzec Główny PKP
Przystanki[]
- Krzekowo
- Krzekowo-Kościół
- Romera
- Szafera
- Zawadzkiego
- Zawadzkiego-Kościół
- Klonowica-MZK
- Wernyhory
- Chłopickiego
- Wita Stwosza
- Osiedle Kaliny
- Witkiewicza Szkoła
- Osiedle Przyjaźni
- 26-Kwietnia
- Turzyn-Dworzec
- Plac Kościuszki
- Brama Portowa
- Dworzec Główny
Linki zewnętrzne[]
Linie autobusowe nocne w Szczecinie: | |
Kursujące: 521 • 522 • 523 • 524 • 525 • 526 • 527 • 528 • 529 • 530 • 531 • 532 • 533 • 534 | |
Historyczne: 75N • 78N • 201N • 202N • 203N • 204N • 207N • 501 • 502 • 503 • 504 • 505 • 506 • 507 • 508 • 509 • 510 • 511 • 512 • 513 • 514 • 515 • 516 • 517 |
Linie autobusowe w Szczecinie: | |
Linie przedwojenne: A • F • H • L • N • P • R • S • SW • Pd Linie dzienne zwykłe: 51 • 52 • 53 • 54 • 55 • 55bis • 56 • 57 • 58 • 59 • 60 • 61 • 61bis • 63 • 64 • 65 • 66 • 67 • 68 • 69 • 70 • 71 • 72 • 73 • 74 • 75 • 76 • 77 • 78 • 79 • 80 • 81 • 82 • 83 • 84 • 87 Pospieszne: A • B • C • D • E • F • G Nocne: 521 • 522 • 523 • 524 • 525 • 526 • 527 • 528 • 529 • 530 • 531 • 532 • 533 • 534 Turystyczne: 50 • 100 Zastępcze: 808• 836 • 853 • 863 • AT6 Okresowe: 800 • 801 • 802 • 803 • 804 Hipermarketowe: 701 • 703 • 704 • 705 • 707 • 708 • 709 • 712 Podmiejskie:101 • 102 • 103 • 106 • 107 • 109 • 110 • 111 Nieistniejące: 51bis • 52Ibis • 52IIbis • 52A • 52B • 55A • 55B • 56bis • 60bis • 62 • 83 • 104 • 105 • 108 • 526A • P • C bis |