526 | Dworzec Główny – Zajezdnia Police |
526 - linia autobusowa nocna podmiejska, kursująca z Dworca Głównego do Polic.
Historia[]
Trasa[]
Dworzec Główny PKP - Kolumba - Nabrzeże Wieleckie - Jana z Kolna - Łady - Firlika - Hutnicza - Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego - Firlika) - Stalmacha - Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Konarskiego) - Dębogórska – Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Stołczyńska - Police: Nadbrzeżna - Cisowa - Asfaltowa - Wojska Polskiego - Plac Chrobrego - Grunwaldzka - Siedlecka - Grzybowa - Piaskowa - Wyszyńskiego - Piłsudskiego - Tanowska - Fabryczna – Zajezdnia Police
Przystanki[]
POLICE ZAJEZDNIA
Police Tanowska
Police Chodkiewicza
Police Bankowa
Police Zamenhofa
Police Piaskowa
Police Piłsudsk. Rondo
Police Grzybowa
Police Szpital
Police Dworzec
Police Grunwaldzka
Police Rynek
Police Wojska Polskiego
Police Mścięcino Krzyż.
Police Cisowa
Police Jesionowa
Orłowska
Nowy Świat
Wodna
Stołczyńska
Skolwin Dworzec
Celulozowa
Długa
Zamknięta
Kościelna
Nad Odrą
Gocław
Lipowa
Światowida
Strzałowska
Zajezdnia Golęcin
Robotnicza
Konarskiego
Dobromiry
Lubeckiego
Stocznia Szczecińska
Dubois
Dworzec Morski
Wały Chrobrego
Wyszyńskiego
DWORZEC GŁÓWNY
Linki zewnętrzne[]
Linie autobusowe nocne w Szczecinie: | |
Kursujące: 521 • 522 • 523 • 524 • 525 • 526 • 527 • 528 • 529 • 530 • 531 • 532 • 533 • 534 | |
Historyczne: 75N • 78N • 201N • 202N • 203N • 204N • 207N • 501 • 502 • 503 • 504 • 505 • 506 • 507 • 508 • 509 • 510 • 511 • 512 • 513 • 514 • 515 • 516 • 517 |
Linie autobusowe w Szczecinie: | |
Linie przedwojenne: A • F • H • L • N • P • R • S • SW • Pd Linie dzienne zwykłe: 51 • 52 • 53 • 54 • 55 • 55bis • 56 • 57 • 58 • 59 • 60 • 61 • 61bis • 63 • 64 • 65 • 66 • 67 • 68 • 69 • 70 • 71 • 72 • 73 • 74 • 75 • 76 • 77 • 78 • 79 • 80 • 81 • 82 • 83 • 84 • 87 Pospieszne: A • B • C • D • E • F • G Nocne: 521 • 522 • 523 • 524 • 525 • 526 • 527 • 528 • 529 • 530 • 531 • 532 • 533 • 534 Turystyczne: 50 • 100 Zastępcze: 808• 836 • 853 • 863 • AT6 Okresowe: 800 • 801 • 802 • 803 • 804 Hipermarketowe: 701 • 703 • 704 • 705 • 707 • 708 • 709 • 712 Podmiejskie:101 • 102 • 103 • 106 • 107 • 109 • 110 • 111 Nieistniejące: 51bis • 52Ibis • 52IIbis • 52A • 52B • 55A • 55B • 56bis • 60bis • 62 • 83 • 104 • 105 • 108 • 526A • P • C bis |