53 - (linia autobusowa zwykła) - kursuje z Pomorzan do Stoczni Szczecińskiej
Historia[]
(w opracowaniu)
Trasa[]
Pomorzany Dobrzyńska – Budziszyńska – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Wierzbowa – plac Słowińców – Dworska – Derdowskiego – Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Słowackiego – aleja Wyzwolenia – Rondo Giedroycia – Staszica – E. Plater – Firlika – Hutnicza – Nocznickiego – Stocznia Szczecińska – Nocznickiego – Druckiego Lubeckiego – Ludowa