70 | Dworzec Główny – Urząd Miejski |
70 - linia autobusowa zwykła - kursuje z Dworca Głównego ulicą Kolumba,Nabrzeżem Wieleckim,Bulwarem Piastowskim,ulicą Jana z Kolna,Komandorską, Wałami Chrobrego, Szczerbcową, Starzyńskiego,Małopolską,Matejki,aleją Piłsudskiego,placem Grunwaldzkim,Papieża Jana Pawła II(aleja),na kraniec alei Jana Pawła II.
Przystanki[]
- Dworzec Główny
- Dworcowa nż.
- Admiralska
- Urząd Wojewódzki
- Starzyńskiego
- Plac Rodła
- Plac Grunwaldzki
- Urząd Miejski
Linie autobusowe w Szczecinie: | |
Linie przedwojenne: A • F • H • L • N • P • R • S • SW • Pd Linie dzienne zwykłe: 51 • 52 • 53 • 54 • 55 • 55bis • 56 • 57 • 58 • 59 • 60 • 61 • 61bis • 63 • 64 • 65 • 66 • 67 • 68 • 69 • 70 • 71 • 72 • 73 • 74 • 75 • 76 • 77 • 78 • 79 • 80 • 81 • 82 • 83 • 84 • 87 Pospieszne: A • B • C • D • E • F • G Nocne: 521 • 522 • 523 • 524 • 525 • 526 • 527 • 528 • 529 • 530 • 531 • 532 • 533 • 534 Turystyczne: 50 • 100 Zastępcze: 808• 836 • 853 • 863 • AT6 Okresowe: 800 • 801 • 802 • 803 • 804 Hipermarketowe: 701 • 703 • 704 • 705 • 707 • 708 • 709 • 712 Podmiejskie:101 • 102 • 103 • 106 • 107 • 109 • 110 • 111 Nieistniejące: 51bis • 52Ibis • 52IIbis • 52A • 52B • 55A • 55B • 56bis • 60bis • 62 • 83 • 104 • 105 • 108 • 526A • P • C bis |